Den Země 2014

Napsal Šárka Vaškaninová Dne . Kategorie Aktuality

Dne 27.4.2014 se v Ruprechtickém cvičáku koná akce Clean Up the World společně s happeningem ke Dni Země. Akce začíná uklidem odpadků v Ruprechtickém cvičáku, poté se přemístí na louku u hřbitova, kde se začne občanský a kulturou prokládaný happening. Jako kulturní vložka zahraje kapela Pakáž. Připraveny jsou také hry a tvůrčí dílnička pro děti a rodiče. Zde budou k vidění zajímavosti z materiálů ekologických neziskovek. Vítány jsou hudební nástroje, bubínky, zpěv, dobrůtky na ohýnek a skládací stoličky.

Úklid Ruprechtického cvičáku a lesa kolem

Napsal Felgr Pavel Dne . Kategorie Aktuality

Den Země 2013 v Liberci

Zveme vás na úklid Ruprechtického cvičáku a lesa kolem, který se koná v neděli 21. dubna od 14:00 hodin.

Čeká nás úklid lokality od odpadků. Pytle zajištěny, pevné boty a rukavice je třeba vlastní. Účastníci budou mít zdarma občerstvení na navazující akci.

Chystáte se strávit Den Země s námi? Tak to vás bude zajímat určitě program na tento den.  

Hledáme brigádníky

Napsal Felgr Pavel Dne . Kategorie Aktuality

Sekání luk

Hledáme brigádníky na sekání a úklid luk, praxe vítána - křovinořez, kosa, sekačka. Platové podmínky dle výkonu a dohody (cca 60 - 80 Kč/hod bez prostojů). Brigáda na rozsah minimálně 15 pracovních dní, nikoliv méně.

Více informací na telefonu 602 154 091 nebo 777 171 876 Mgr. Morávková.

 

 

Realita sociálního podnikání v Libereckém kraji

Napsal Felgr Pavel Dne . Kategorie Aktuality

Sociální podnikání

Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje (ANNOLK) a Technická univerzita v Liberci pro vás připravily 2. kulatý stůl na téma Realita sociálního podnikání v Libereckém kraji.

Akce se koná v úterý 26. června od 15:00 do 18:00 hodin v knihovně Technické univerzity v Liberci (Voroněžská 13). Bližší informace a program je ke stažení.